CITY FORM DESIGN

CITY FORM DESIGN – jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na rynku polskim włoskich firm:

METALCO  •  BELLITALIA   CITY DESIGN

Zapraszamy do współpracy wszystkie zainteresowane pracownie architektoniczne i projektantów, bezpośrednio do nas lub za pośrednictwem Stowarzyszenia Architektury Krajobrazu, którego jesteśmy członkiem wspierającym.

Zapraszamy również do naszej nowej siedziby mieszczącej sie w Warszawie na ul. Fort Służew 1b/10 w zabytkowym, unikalnym Forcie 8.

To tu organizowane będą spotkania i konferencje dla naszych partnerów i klientów z udziałem naszych włoskich projektantów.

PRODUCENCI

METALCO

Metalco – to włoska firma założona w 1984 roku.

Dzisiaj to jeden z największych producentów małej architektury miejskiej na świecie.

Do grupy tej wchodzi również firma BELLITALIA i CITY DESIGN.

Komercyjny sukces METALCO jest rezultatem ciągłych poszukiwań i doświadczeń w zakresie wzornictwa, współpracy z najlepszymi projektantami i architektami, stosowaniem najnowszych technologii i materiałów.

Produkty METALCO cechuje indywidualny styl i wzornictwo, które w połączeniu z doskonałą jakością wyróżniają je na rynkach całego świata. Wszystkie procesy produkcyjne i technologiczne odbywają się z poszanowaniem zasad ekologii i ochrony środowiska.

Zapraszamy do współpracy.

Mała architektura

BELLITALIA

Bellitalia to włoska firma, wchodząca w skład grupy METALCO, powstała w roku 1962.

Produkuje elementy architektury miejskiej z wszystkich odmian betonu, PDM, HPC, UHPC, kruszywa granitowego i marmurowego oraz opatentowanego i będącego własnością patentową ULTRATENSE CONCRETE.

Jest to rewolucyjny surowiec pozwalający tworzyć dowolne formy o bardzo dużej wytrzymałości i trwałości.

Słynie z unikalnych kolekcji donic i ławek, siedzisk o niespotykanych gabarytach, ważących powyżej 3,5 tony i pięknej fakturze naturalnego granitu lub marmuru.

Sprzedawane są z powodzeniem na całym świecie jako produkty unikatowe z racji zaawansowanych procesów technologicznych oraz designu.

Zapraszamy do współpracy.

CITY DESIGN

City Design to włoska firma wchodząca w skład Metalco Group obok firmy BELLITALIA.

Stanowi uzupełnienie szerokiej oferty dwóch siostrzanych firm.

Jest młodą firmą której kolekcje tworzą młodzi projektanci, dający nowatorskie pomysły swoim kolekcjom, stanowiąc wspaniałe uzupełnienie dla produktów starszych, doświadczonych kolegów z Metalco.

Jej produkty są dużo korzystniejsze cenowo przy równoczesnym zachowaniu wspaniałej stylistyki, jakości i trwałości.

Zapraszamy do współpracy.

NEWS

Sorry, no posts matched your criteria.